PONUKA ZMRZLINY

Ponuka zmrzliny          Počas letných dní, len málokto odolá tejto chladivej pochúťke.

Aj keď zmrzlina zaručene nepatrí na zoznam diétnych jedál, po ktorých by sa automaticky chudlo, nie je dôvod, aby ste si na nej v rozumnej miere nepochutnali. Treba si len vedieť správne vybrať. Kvalitná zmrzlina sa stala neodmysliteľnou súčasťou jedálnička mnohých labužníkov, ktorí dokážu oceniť vynikajúcu, bohatú chuť a vyváženú receptúru. Praví gurmáni dnes už vedia, že kvalitná zmrzlina nie je iba osviežením počas horúcich dní, ale aj skutočným jedlom dodávajúcim dôležité živiny nášmu organizmu.

A práve na tomto základe je postavená aj naša výroba zmrzliny, pretože garantom kvality je stará osvedčená receptúra varenia a miešania jednotlivých ingrediencií podľa rokmi osvedčených technologických postupov, vylepšených o inovatívne prvky, ingrediencie...

Každú jednu „zmrzlinovú sezónu" sa vám - našim zákazníkom snažíme ponúknuť len tú najlepšiu, najlahodnejšiu zmrzlinu z našej kuchyne, ktorej chuť vám bude dlho rezonovať na mlsnom jazýčku.

Z hľadiska druhov rozdeľujeme zmrzliny na:

Mliečne zmrzliny mliečne zmrzliny - ktorých základom je mlieko, a z toho dôvodu majú vysokú výživovú hodnotu (sú bohaté na obsah bielkovín, vápnika, vitamínu A, B ...)
Ovocné zmrzliny

ovocné zmrzliny - ktorých základom je ovocná zložka, a z toho dôvodu sú bohaté hlavne na vitamíny a minerálne látky ...

ALERGICI POZOR!!! Osoby, ktoré majú zvýšenú citlivosť organizmu na niektoré látky ako sú lepok, mlieko, orechy, mandle ... je potrebné pred zakúpením resp. objednaním zmrzliny na túto skutočnosť upozorniť predávajúcim personálom. Výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť za vzniknutú ujmu na zdraví, ktorú spôsobí predávajúci personál odberateľa, ak svojich zákazníkov nebude vedieť informovať resp. poskytne nepravdivé informácie o alergénoch.

Ponuka zmrzliny