O NÁS

O nás          Začiatky bývajú zväčša ťažké pre každého, a veru ani naša rodinná firmička sa nevyhla rôznym „zákrutám", keďže sme začínali ešte v roku 1989. Museli sme sa prispôsobiť novým, meniacim sa podmienkam a hlavne - vybudovať si svoje dobré meno medzi výrobcami zmrzliny, ktorí boli zväčša Juhoslovania, či Turci. Začínali sme v podstate od nuly, ale vedeli sme, že ak chceme uspieť, musíme našim zákazníkom ponúknuť kvalitnú a chutnú zmrzlinu, no proste musí byť pre ich jazýčky taká lahodná, aby sa k nám vracali nielen oni, ale aj ich známi. Vždy sme sa snažili urobiť všetko preto, aby ste sa vy - naši zákazníci cítili u nás dobre, príjemne, aby vám chutilo, pretože si vážime každého jedného z vás.

Základom našej rodinnej zmrzlinárni je výroba zmrzliny teplou cestou, čo znamená, že zmrzlina je pracne varená podľa starej dobrej receptúry, ktorá je na Slovensku známa ako „juhoslovanská zmrzlina". Sami sme si ju vylepšili, dotvorili, čo sa odzrkadlilo na jej super lahodnej chuti, kvalite, a tým sa v podstate odlišuje a stáva výnimočnou oproti ostatným výrobcom. Je pre nás odmenou, keď zákazníci povedia: ... „tuším je zas lepšia ako minule ..." . Aj musí byť! Prvoradá je pre nás kvalita tzn. čerstvosť, hladká konzistencia, prirodzená lahodná chuť, a dôraz samozrejme kladieme aj na dekoráciu zmrzlín, pretože naša zmrzlina nielen pohladí váš maškrtný jazýček, ale iskierku hodí aj do vašich očí.

O nás

Tak neváhajte a príďte na „koštovku" k nám na „Jadran u Šuriho", na námestí, v meste Sládkovičovo a vyberte si z dennej ponuky 20 druhov zmrzlín (každý deň sú obmieňané, vždy čerstvé, vyrobené v ten deň) z celkovej ponuky 80 druhov mliečnych i ovocných zmrzlín, ktoré si môžete vychutnať v našej prevádzke, či už zo zmrzlinových pohárov alebo rôznych druhov kornútkov. No a tí, ktorí nikdy nemajú čas, nestíhajú ... nebojte sa, aj pre vás máme riešenie. Zmrzlinku vám zabalíme do plastových pohárikov, pribalíme lyžičku a svoju pochúťku si môžete vychutnať kde len budete chcieť alebo ňou môžete prekvapiť manželku, kolegov v práci či svoje deťúrence. Poháriky so zmrzlinou podľa vášho výberu vám vieme pripraviť a dopraviť napr. na vašu narodeninovú oslavu, detskú párty, svadobnú hostinu, pracovný obed ... .